Bumerang Kitap Serisi

GÜNAY YAYINLARI farkıyla

BUMERANG SERİSİ

Konu özetleri öğrencinin konuları en iyi kavrayacağı şekilde bilmesi gerektiği kadar kazanımlara uygun olarak bol örneklerle hazırlandı..

Her konu sonuna etkinlikler yerleştirildi. Her konu için bir tane kazanımları pekiştirmek amaçlı Çözü-YORUM kazanım kavrama testi, bir tane üst düzey kavramayı artırmaya yönelik MEB in formatına uygun yeni nesil sorular tarzında Anlı-YORUM Kazanım Testi mevcut..

Her ünitenin sonunda da tamamı yeni nesil tarz sorulardan oluşan ünite değerlendirme testi vardır..

Öğrencilerin öğrenmelerini en iyi şekilde pekiştirmeleri bakımından bol sorulu bir konu özeti kitabı olması açısından piyasada tek.

Bu kitapla öğrenciler kendi öğrenmelerinden tek başlarına sorumlu olabilecekler.. Başlarında bir öğretmen varmış gibi bizim kitapla çalışabilirler evlerinde..

color
https://www.gunayyayinlari.com/wp-content/themes/carbon/
https://www.gunayyayinlari.com/
#ff4500
style5
paged
Mesajlar yükleniyor ...
/home/gunayyay/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Eposta adresinizi buraya giriniz
on
on

BASIN AÇIKLAMASI

Bugün, çeşitli basın organlarında ve sosyal medya platformlarında bir yayınımız içeriğinde bulunan Mahmut Tuncer görselinden dolayı çeşitli yersiz eleştirilere hedef olduğundan bu açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur:

Yayınevimizde piyasa yardımcı kaynağı olarak çıkan kitabın bir bölümünün kapak sayfasında öğrencileri güdülemek ve ön yargı ile yaklaşılan bir konuda yüzlerini gülümsetebilmek amacıyla Mahmut Tuncer görseline (menajerinden izin alınarak) yer verilmiştir. Zorlandıkları bir konuda öğrencileri birazcık olsun gülümsetebilmek, konuya ilgi çekebilmek ve konuyu sempatik hâle getirebilmek hedeflenmiştir. Kaldı ki kullanılan içerik absürt bir karakter ya da küfür içeren bir karikatür değildir. Çünkü kitabın içeriği ve ilgili bölümleri eğitim camiasının ilgisini ve hoşnutluğunu ziyadesiyle çekmiştir. Ayrıca kitabımızın her bölümünün başında Türk ve dünya literatüründe yer edinmiş önemli kişilerin başarı ve azim ilişkisini vurgulayan özdeyişlerine de yer verilmiştir.

Şunu özellikle vurgulamak isteriz ki söz konusu yayın MEB kitabı değildir. Serbest piyasa ürünüdür. Kitapta yer alan bir öge bahane edilerek devlet kurumlarının rencide edilmeye çalışılması da ayrıca üzücüdür.

Kitabımızda yer alan bölüm kapaklarındaki görselleri de bilgi edinilmesi amacıyla kamuoyumuzla paylaşıyoruz.

Ayrıca kitabın içeriğini incelemek ve emin olmak için https://www.gunayyayinlari.com/urunlerimiz/bumerang-etkinlikli-turkce-8 linkinden kitabın ilk bölümlerine ulaşılabilir. Tamamı incelenmek istenirse http://www.gunayportal.com/ linkinden kitabın tamamına ulaşılabilir.

 

Kamuoyunu saygıyla duyurulur.

Günay Yayınları