Karekod

51f-htohKXL

Karekod uygulamalarımız basılı kitaplarımızın çeşitli yerlerinde bulunur. Bu uygulama akıllı telefon veya tabletle okutulmasıyla devreye girer.
Zoom testlerimizde özel sorularımızın üst sağ köşesindeki karekod ilgili sorunun video çözümünü gösterir. Sosyalhane kitaplarımızda üniteyi kavratan şarkıları dinlemenizi sağlar. TYT kitaplarımızda her sorunun video çözümünü, Bumerang serilerimizde etkinliklerin cevaplarını gösterir.

Zoom Testler

Zoom soru bankalarımızdaki sihirli kutulardır. Her testte bir tane yer alan seçilmiş soruları akıllı telefon veya tabletinize okuttuktan sonra o sorunun bir öğretmen eşliğinde çözümüne ulaşırsınız. Bu soru sayesinde testin ait olduğu konuyu hatırlayacak ve diğer soruların çözümleri hakkında ipuçları bulacaksınız.

Sınırları Zorlayan Testler

Sınırları zorlayan testler matematik ve fen soru banlarımızın ünite sonlarında yer almaktadır. Bu testlerde yer alan sorular Timss, Pissa gibi uluslararası sınavlar ayarında sorulardan oluşmaktadır. Öğretmenlerimizin bin bir zahmetle hazırladığı bu soruları çözerek hem sınavlardaki yeni soruları kolaylıkla çözecek hem de kendi yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Şarkı Söyleyen Kitap

Sosyalhane kitaplarımızın ünite sonlarındaki karekodları okuttuğunuzda billur bir sesten ünitenin genel hatlarını şarkı şeklinde dinleyeceksiniz. Bu uygulama ile hafızanıza konular bir anı şeklinde yerleşecektir.

Hafıza Tekinikleri

Sosyalhane kitaplarımızın ünite kapaklarında konular, resimlerle senaryolaştırılarak çabuk öğrenmenizi kolaylaştırmak hedeflenmiştir. Sosyal medyada sıkça karşılaşacağınız bu uygulamamızı ileride sanal gerçeklikle geliştirmeyi hedefliyoruz.
Tyt Kimya ve Tarih kitaplarımızda yine bu hafıza tekniklerine rastlayacak kolay öğrenmenin ayrıcalıklarına ulaşacaksınız.

Yardımcı Optik

Özellikle deneme sınavlarında akıllı telefon ve tablet ile Yardımcı Optik’i okuttuktan sonra sınav sonuçlarını anında öğrenirsiniz. Beş dakikadan az bir süre içerisinde sınıftakilerin kendi içerisindeki ve Türkiye’deki genel sıralamasını ekrana taşıyan Yardımcı Optik ile hızlı bir değerlendirmeye ulaşırsınız.

color
https://www.gunayyayinlari.com/wp-content/themes/carbon/
https://www.gunayyayinlari.com/
#ff4500
style5
paged
Mesajlar yükleniyor ...
/home/gunayyay/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
Eposta adresinizi buraya giriniz
on
on

Open chat
Powered by